FELIETONY RECENZJE REPORTAŻE WIDEO WYWIADY AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI
DZIEŃ SZTUKI
Paulina Massopust
PODAJ
DALEJ

 • Jeśli chcesz żyć po śmierci – zostań artystą, jeśli chcesz żyć za życia – zostań bankierem.

  Nie od dziś wiadomo, że I LO im. Juliusza Słowackiego to szkoła pełna ciekawych osobowości. W czwartek, 21 marca, do życia budzimy artystów, a w szczególności malarzy, pisarzy oraz ich dzieła. Prosimy wszystkich uczniów o przebrania w podanym klimacie – autora najlepszej stylizacji czeka nagroda!

  Prelekcję na temat sztuki przeprowadzi pani Magdalena Kmiecik, malarka i fotografka, a przy okazji absolwentka Słowaka. Odbędzie się również konkurs na kolaż w stylu pop-art dla klas pierwszych. Główną atrakcją będzie jednak Mannequin Challenge, który nakręci profesjonalna ekipa filmowa, a także Festiwal Filmów WARTOŚĆowych „JASNE, ŻE… MIŁOŚĆ”.

  Właśnie na czwartek przypada Światowy Dzień Poezji – z tej okazji przerwy umili nam poezja śpiewana. Zapraszamy Was na wystawę prac uczniów oraz zachęcamy do zrobienia sobie zdjęcia w fotobudce, która pojawi się na trzecim piętrze.

  By uzyskać więcej informacji, śledźcie nasze wydarzenie na Facebooku podane w linku poniżej. Nie może Was tam zabraknąć!

  wydarzenie na Facebooku

   

  Paulina Massopust

  Chociaż wiecznie narzeka na brak czasu, zawsze znajduje go dla rodziny i przyjaciół. Uwielbia pisać i robić głupie miny. Interesuje się mediami, dziennikarstwem i muzyką. Jest największą fanką programu Gogglebox oraz Wyspy Totalnej Porażki.

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Niezależny portal społeczności
  I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie